פרופיל חברה – חד עתיר בע"מ

בשנת 2014 הוקמה חברת חד עתיר בע"מ.

לצורך הקמת החברה חברו משה כהן ז"ל, מבכירי תעשייני הפלדה בישראל, ורמי שני, בעלי חברת חד אסף מתכות.

חד עתיר הורכבה מצוות עובדים מקצועי ומיומן בנוסף לניסיון רב השנים בייצור רשתות של חד אסף מתכות שהוקמה בשנת 1947. כל זאת על מנת לתת שירות מהיר, איכותי ורחב בתחום הגידור בפריסה ארצית.

חברת חד עתיר מקפידה מאז הקמתה על עמידה בתקני איכות של מכון התקנים הישראלים. החברה בעלת תקן ISO 9001 ומוצריה תואמים לתקנים הישראליים. כמו כן בעלת סיווג קבלני א-1.

הנהלת החברה משקיעה משאבים רבים בבדיקות איכות, בטיחות ומתעדכנת כל העת בחוקי הבנייה הפרטניים במוסדות ציבור ובמוסדות חינוך כולל תקנות הנגישות שנכנסו לתקפם בינואר 2017 ולימוד מתמיד של צרכי הבטיחות, הביטחון והאסתטיקה של קהל לקוחותיה.

חד עתיר עוסקת בייצור והתקנת גדרות מרותכות, גדרות מפרופילים, שערים, פשפשים, מעקות לבניינים, מאחזים ומוצרי פלדת בניין.

בין קהל לקוחותינו נמנים קבלנים, רשויות ועסקים פרטיים, מוסדיים, משרדי ממשלה ומשרד הביטחון.

כבר בשנתה השנייה (2016) זכתה חד עתיר וביצעה עבור משרד הביטחון פרויקט לאומי של גידור גבול מצרים (כ 20 ק"מ) וכן ביצעה כ- 20 ק"מ נוספים בפרויקט לאומי גדול נוסף בגדר ההפרדה בקו התפר (2018). מאז ביצענו שלל פרויקטים לאומיים לצרכים אזרחיים: תחנות כוח סולאריות רבות, טורבינות רוח לייצור חשמל, שטחים חקלאיים ומאגרי מים ובתחום הביטחוני: ייצור מחסום תת קרקעי בגזרת עזה (2019) גדר גבול סוריה ברמת הגולן (2020) וגידור של מערך התעשיות הביטחוניות של ישראל במיקומן החדש בנגב (2021).